Liquid Elements Furby Velgenborstel – Wanneer je opzoek bent naar een zachte pluizige velgenborstel dan is de velgenborstel van Liquid Elements wellicht iets voor jou!
Met deze zeer zachte borstel wordt het reinigen van jouw velgen een fluitje van een cent.
Wacht niet langer en bestel deze velgenborstel gemakkelijk en snel online!
Wil je gemakkelijk jouw velgen schoonmaken? Dan mag de Furby velgenborstel van Liquid Element zeker niet ontbreken. De velgenborstel is uitermate veilig om te gebruiken op iedere soort velg, de borstel is namelijk gemaakt van zeer pluizig wol en maakt daarom geen krassen op jouw kostbare velgen. Daarnaast is de velgenborstel ook voorzien van een rubberen handvat voor een optimale grip tijdens het reinigen.
Specs:
Lengte Totaal 36 cm
Lengte Wol 14 cm
Lengte Handvat 22 cm
Met deze velgenborstel kom je natuurlijk op de meest lastige plekken van de velg en verwijder je gemakkelijk vuil zoals remstof, maar je hebt hiervoor natuurlijk nog wel de juiste velgenreiniger nodig. Wil je alles van één merk houden? Dan kunnen we de Liquid Elements Dust Cracker aanraden, wil je eens wat anders proberen kijk dan eens naar de velgenreinigers van Autoglanz, Crazy Chemicals of Great Lion.
Bestellen kan bij ons snel en eenvoudig. Heb je een geschikte velgen borstel gevonden? Met slecht enkele kliks heb jij je bestelling geplaatst, waarna wij zorgen voor een spoedige levering. Bij een bestelling vanaf €50 is de verzending gratis (in NL).
Heb je nog vragen die onbeantwoord zijn gebleven? Stel ze gerust telefonisch of via de mail. Wij komen hier spoedig op terug en zorgen ervoor dat je goed geïnformeerd bent, voordat je een velgenborstel aanschaft.