Liquid Elements T4200 Polijstmachine set Moore Polijstsysteem GELCOAT

Speciaal voor gelcoat: Ontworpen voor het effectief polijsten van gelcoat op boten en caravans. Compleet polijstsysteem: Inclusief polijstmachine, krachtige polijstmiddelen en hoogwaardige pads. Eenvoudig en veilig: Geschikt voor zowel beginners als ervaren gebruikers, met duidelijke instructies. Professioneel resultaat: Bereik een hoogglans afwerking .

Op voorraad

€ 266,20
Excl. BTW: € 220,00
€ 247,95
Excl. BTW: € 204,92
€ 266,20 −6%
Voordeelbundel

Bescherm direct de lak met deze wax

Bundeltotaal
Je bespaart

Omschrijving / Liquid Elements T4200 Polijstmachine set Moore Polijstsysteem GELCOAT

Polijstmachine set Gelcoat Polijsten met de Moore Polijstmachine Set

Met deze complete polijstmachine set van Moore heb je alles wat je nodig hebt om professioneel en veilig de gelcoat van jouw boot, caravan of camper te polijsten. Of je nu een startende poetser bent zonder ervaring of een professional, iedereen kan deze set gebruiken om optimale resultaten te behalen.

Wat is de Moore Polijstmachine Set?

Een compleet polijstsysteem van Moore inclusief de Liquid Elements T4200 excentrische polijstmachine, speciaal ontworpen voor gelcoats. Deze polijstmachine heeft een 15 mm excentrische uitslag, waardoor de gelcoat niet kan verbranden en veilig door iedereen te gebruiken is.

Wat zit er in de set?

De set bevat de polijstmachine, alle polijstmiddelen en de juiste polijstpads die perfect op elkaar zijn afgestemd, zodat iedereen nu op een veilige manier zelf de gelcoat kan polijsten. Deze set is geschikt voor zowel beginners als professionals.

Polijstmachine:

1x Liquid Elements T4200: 15 mm uitslag en 950 Watt
1x Liquid Elements opbergtas: Voor eenvoudige opslag en transport
1x Reserve onderdelen: Inclusief koolborstels en gereedschapset
1x Steunschijf: 125 mm, voor optimale werking

Polijstmiddelen:

1x Moore Heavy Cut Step 1 (250 ml)Beschrijving: Professionele polijstpasta voor zware gelcoatcorrectie. Verwijdert schuurkrassen van P2000, oxidatie, en andere hardnekkige verontreinigingen. Gebruik in combinatie met de Moore Groen Ultra Cutting polijstpad voor de beste resultaten.
1x Moore Medium Cut Step 2 (250 ml)Beschrijving: Dit polijstmiddel verwijdert medium krasjes vanaf P3000 en is effectief tegen swirls en lichte krassen. Dit middel kan als tweede stap in het polijstsysteem worden gebruikt of voor een stapsgewijze procedure naar showroomglans. Gebruik de Moore Oranje Medium Cutting polijstpad voor optimale effectiviteit.
1x Moore Fine Cut Step 3 (250 ml)Beschrijving: Dit polijstmiddel verwijdert gemakkelijk hologrammen en brengt de gelcoat naar een hoogglans resultaat. Gebruik de Moore Blauw Medium Polishing en Finishing polijstpad voor een ultieme afwerking.

Polijstpads:

1x Moore Groen Ultra Cutting polijstpad (Heavy Cutting, step 1) (130 mm)Gebruik: Geschikt voor het verwijderen van diepe krassen en oxidatie op gelcoats. Deze pad gebruik je in combinatie met de Heavy Cut polijstmiddel.
1x Moore Oranje Medium Cutting polijstpad (Medium Cutting, step 2) (130 mm)Gebruik: Voor het verwijderen van medium krasjes en swirls. Deze pad werkt het beste met het Medium Cut polijstmiddel.
1x Moore Blauw Medium Polishing en Finishing polijstpad (Finishing, step 3) (130 mm)Gebruik: Deze zachte polijstpad is perfect voor het naar hoogglans polijsten van gelcoats. Gebruik deze pad met de Fine Cut voor een uitstekende afwerking.

Accessoires:

3x Moore Plush microvezeldoek: 420 gsm, voor het veilig afvegen van polijst residu.

Hoe te gebruiken: Stappenplan Gelcoat Polijsten

Voorbereiding

Zorg ervoor dat het oppervlak koel is en werk nooit in de volle zon. Reinig de gelcoat grondig door deze te wassen en eventuele verontreinigingen te verwijderen.
Polijsten
Breng enkele druppels polijstmiddel aan op de pad en verdeel dit gelijkmatig over de gelcoat. Voer een test spot uit om te controleren of de combinatie pad/polijstmiddel effectief is. Polijst met matige druk tot het gewenste resultaat en veeg af met een microvezeldoek. Herhaal het proces indien nodig.

Specificaties

Polijstmiddelen in deze set:

Moore Heavy Cut (Advanced compound) Step 1
Cutting factor: 9
Gloss factor: 8

Moore Medium Cut (One step) Step 2
Cutting factor: 6
Gloss factor: 8

Moore Fine Cut Anti hologram, Finishing & Gloss Step 3
Cutting factor: 2
Gloss factor: 10

Over onze polijstpads:

Onze polijstpads zijn perfect afgestemd op onze polijstmiddelen en gemaakt van de hoogste kwaliteit. De pads hebben een afmeting van 130 mm en zijn 18 mm dik. Ze zijn geschikt voor alle polijstmachines met een 125 mm steunschijf en worden bevestigd met klittenband.

Polijstmachine T4200:

Vermogen: 950 Watt
Uitslag: 15 mm excentrisch roterend
Steunpad: 125 mm met klittenband
Kabel: 8 meter
Regelbaar toerental: 2000 - 5000 rpm
Lichtgewicht en ergonomisch design met soft rubber accenten
Wordt geleverd met LE garantie

Samenvatting

Met de Moore Polijstmachine Set beschik je over een compleet polijstsysteem voor het polijsten van gelcoat. Dit systeem is veilig en eenvoudig te gebruiken voor iedere poetser, ongeacht je ervaring.

Bezoek Polijstweb.nl om jouw Moore Polijstmachine Set te bestellen. Voor al je vragen kun je onze klantenservice bereiken. Start vandaag nog met het polijsten van jouw gelcoat en geniet van een schitterende glans!

Klantenreviews

Kwaliteit
Prijs
Product waardering
levering was zoals afgesproken
Gereviewd door
Handig in gebruik. Heel goed product voor caravan en boot.
Kwaliteit
Prijs
Product waardering
Polijstmachine voor het eerst gebruikt voor behandeling polyester motorboot. Ligt prima in de hand en schakelaar is goed doseerbaar mbt de snelheid. Handige tas en moore producten bevallen ook prima.
Gereviewd door
Zeer tevreden over dit product

2 item(s)

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Liquid Elements T4200 Polijstmachine set Moore Polijstsysteem GELCOAT
Uw waardering:
Kwaliteit
Prijs
Product waardering

This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.