FX Protect Polijstpad Green Medium Cut 125 mm

Efficiënte temperatuurregulatie met open-cellig schuim. 60°-hoekgesneden voor optimale stabiliteit tijdens gebruik. Trapeziumvorm voor eenvoudig werken in krappe ruimtes. Stevige klittenbandsluiting voor betrouwbare bevestiging aan de steunschijf. .
€ 9,95
Excl. BTW: € 8,22

Omschrijving / FX Protect Polijstpad Green Medium Cut 125 mm

FX Protect Polijstad Medium Cut

De FX Protect Medium Cut Pads zijn hoogwaardige polijstpads vervaardigd uit open-cellig schuim met temperatuurregulerende technologie, speciaal ontworpen voor efficiënt polijsten. Deze pads waarborgen dat schuurmiddelen effectief op het werkoppervlak blijven en bieden tegelijkertijd een uitstekende temperatuurverdeling en continue ventilatie.

Het werkoppervlak van de pads is in een hoek van 60° gesneden om de stabiliteit van de machinebediening te vergroten en het risico op padschade te minimaliseren. Een 20 mm brede centeropening maakt een correcte positionering van de pad op de machine mogelijk en bevordert ook de koeling. De hoogwaardige klittenbandsluiting van 280 g/m² zorgt voor een sterke verbinding met de steunschijf van de polijstmachine. De trapeziumvorm vergemakkelijkt het werken in moeilijk bereikbare gebieden en verhoogt het werkcomfort.

Producteigenschappen:

Steunschijf: 125 mm
Polijstpadomtrek: 140 mm
Polijstpadhoogte: 25 mm
Hardheid: Medium
Open-cellig schuim voor uitstekende temperatuurverdeling en ventilatie
60°-hoekgesneden voor verhoogde stabiliteit van de machine
20 mm brede centeropening voor correcte positionering en extra koeling
Hoogwaardige klittenbandsluiting van 280 g/m² voor een sterke verbinding
Trapeziumvorm voor verbeterde ergonomie
Ideaal voor excentrische polijstmachines
Beste resultaten in combinatie met Medium Cut en Heavy Cut polijstmiddelen

Waarom kiezen voor de FX Protect Medium Cut Pads?

De FX Protect Medium Cut Pads zijn perfect voor professionele detailers en autoliefhebbers die streven naar een hoogwaardig en efficiënt polijstresultaat. Met een combinatie van open-cellig schuim en innovatieve temperatuurregulatie zijn deze pads ideaal voor langdurig gebruik, zonder concessies te doen aan de kwaliteit. Het ergonomische ontwerp en de stevige klittenbandsluiting zorgen voor optimale prestaties, zelfs in de meest uitdagende werkgebieden.

Andere producten van dit merk

  1. FX Protect Autoshampoo 1000 ml
    FX Protect Autoshampoo 1000 ml
    5 (1)
    € 11,95 € 9,88
  2. FX Protect Nano Autoshampoo SI02 500 ml
    FX Protect Nano Autoshampoo SI02 500 ml
    5 (1)
    € 8,95 € 7,40
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: FX Protect Polijstpad Green Medium Cut 125 mm
Uw waardering:
Kwaliteit
Prijs
Product waardering

This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.